Tvorba investičního portfolia s efektivními finančními produkty


Pomůžeme vám vybrat finanční produkty, které mají smysl

Chcete znásobit svůj majetek, využít nahromaděný kapitál a investovat do něčeho smysluplného? Vytvořte si investiční portfolio a dosáhněte finanční nezávislosti – my vám s tím pomůžeme.

Do čeho můžete investovat?

Finančních produktů, do kterých můžete investovat, je celá řada – například kapitálové fondy, akcie, dluhopisy, podíly ve firmách a další. Liší se jak výnosem, tak rizikem a likviditou – a právě tento trojúhelník hraje významnou roli při výběru jakýchkoliv investic.

Zpravidla platí, že čím je investice rizikovější, tím vyšší je možnost výnosu, ale také vyšší míra rizika.  Aby vaše investiční portfolio opravdu vydělávalo, musí se v něm vhodně kombinovat rizikové a konzervativnější investice.

Proč je investice výhodná?

  1. Hodnota vašich peněz neklesá. Využijete svůj kapitál lépe, než při vkladu na spořicí účet, kdy vlivem inflace dochází ke zbytečné ztrátě.
  2. Nabízí možnost většího výnosu, než běžný spořicí účet.
  3. Efektivně zhodnotíte volné finanční prostředky.

Jak poznáte bezpečné a rizikové investice?

Nejprve je zapotřebí odpovědět si na dvě základní otázky: Jaký výnos očekáváte? Kdy chcete investované peníze použít? Sestavení ideálního finančního portfolia vyžaduje čas a zkušenosti. Tím to ale nekončí – své portfolio nesmíte zanedbávat, je třeba ho průběžně optimalizovat.

My se o to postaráme – takže nebudete muset nic řešit.

Proč my? Trhy a finanční trendy denně sledujeme

Náš tým profesionálních finančních specialistů denně sleduje aktuální dění ve světě financí. Spolupracujeme s obchodními partnery, kteří jsou léta prověřeni, specializují se na daný segment a dokáží maximálně eliminovat riziko ztráty. Riziko nelze vypnout, lze však většinou předpokládat a když jste každý den ve střehu a máte dostatek informací, je možné rychle reagovat.

Chcete investovat? Napište nám

Naši partneři