Zajistěte stabilitu vašeho investičního portfolia

Důležitou součástí diverzifikace vašich investic je bezpečná investice do nemovitostí. S námi můžete investovat jak do nemovitostí k pronájmu, tak i do developerských projektů. Obojí se vyplatí – pronajímaná nemovitost vám zajistí pravidelný výnos z pronájmu, developerský projekt zase procenta z prodeje. Investice do nemovitostí nabízí výjimečně výhodný poměr návratnosti investice a investičního rizika.

U investice do nemovitosti je potřeba vzít v potaz jak kladné stránky – máte skutečný majetek, do kterého vkládáte své finance a máte z něj zároveň pasivní příjem, tak i ty stinné. U nemovitostí k pronájmu se můžete setkat s komplikacemi v podobě neplatících nájemníků, poškození bytu a kontinuální správy nemovitosti. Řešení je nasnadě – můžete si najmout specializovanou agenturu, která převezme všechny tyto starosti za vás. Můžete také investovat přímo do developerského projektu, ze kterého vám plynou značná procenta zisku. Máte také jistý výnos a agentura za vás vše vyřeší.

V současnosti se též zvyšuje obliba investice do nemovitostí v zahraničí, například ve Španělsku či v Dubaji nebo žhavou novinkou je v našem portfoliu i Bahrain. Tyto nemovitosti většinou slouží ke krátkodobému pronájmu. Výhodou je možnost tuto nemovitost využívat i pro vlastní potřeby. Většinou vlastnit nemovitost v zahraničí přináší i daňové výhody a možnost stát se daňovým rezidentem v dané zemi (pro občany ČR většinou výhodné).

Proč do nemovitostí investovat?

 1. Nízká rizikovost – výnosnost investice v dlouhodobém horizontu je jistá a velice bezpečná. Náhlé cenové propady jsou mnohem méně časté než například u akcií.
 2. Chráníte své úspory před inflací – úspory uložené v bance postupně ztrácí hodnotu, zatímco hodnota nemovitosti během času roste.
 3. Možnost zajímavého pasivního příjmu a zajištění na důchod – můžete nemovitost dlouhodobě pronajímat a užívat si výdělku navíc.
 4. Nemovitost snadno zase prodáte a ještě na tom vyděláte – zájem o bydlení je neustále.

Jak vybírat investiční nemovitost?

 • Byty k investici
  Velkou roli při výběru nemovitosti k investici hraje atraktivita lokality, dostupnost i plány budoucího vývoje. Ujasněte si, jaká jsou vaše očekávání – chcete byt pronajímat krátkodobě nebo dlouhodobě?

  U krátkodobých pronájmů je největší zájem o středně velké byty (2+kk). Výhodná jsou především studentská města, kde noví studenti každoročně shání ubytování, nezřídka kdy na semestr či dva.

  U dlouhodobých pronájmů převažují středně velké a velké byty (3+kk a více). Zde se počítá s mnohaletými nájmy např. celých rodin, které vám budou generovat stabilní vedlejší příjem po dlouhou dobu.
 • Investice do developerských projektů
  Využijte skvělé příležitosti zhodnotit své finance a investujte do developerského projektu. Výnos na projekt v rozmezí zhruba dvou let se obvykle pohybuje kolem 20 – 30 %. Samozřejmě podle toho, o jaký druh projektu se jedná. U developerských projektů je obecně vhodné zvážit koupi více jednotek a tím tak zvýšit svůj následný zisk. Developer je mnohdy ochotný nabídnout množstevní slevu, aby se vám investice vyplatila. Doporučíme vám tu nejlepší možnost.
 • Investice do firem
  Řada klientů nyní ustupuje od investice do nemovitostí a naopak se soustředí na možnost přímého vstupu do vybraných firem. Investor nám poskytne kapitál a definuje rizikovost, my za něj vstoupíme do firmy a pomáháme ji řídit (soustředíme se na projektový management, statické řízení a rozvoj firmy). Využíváme naši síť kontaktů a vstupujeme do společných firem, které dávají v řetězci smysl. Specializujeme se i na zajímavé start-upy. Tímto způsobem násobíme klientovi zisk.

Proč se obrátit na nás?

Spolupracujeme s renomovanými realitními kancelářemi a developery, díky kterým máme širokou nabídku investičně zajímavých projektů. Máme dlouholeté zkušenosti a zakládáme si na rychlosti, společné důvěře a profesionálním jednání. Pomůžeme vám vybrat výhodnou investici, na které vyděláte a poradíme vám jak na správnou diverzifikaci vašeho portfolia.

Chcete investovat? Napište nám

Naši partneři