Spolupráce


Do našeho týmu hledáme další nadšence do financí

Pokud pracujete ve financích a tato práce je pro vás spíše koníčkem, pak pro vás máme zajímavou nabídku.  Do našeho týmu hledáme nové kolegy, kteří jsou připraveni se stále učit nové věci, což je díky regulacím v současné době nutností. Jestliže je u vás zájem klienta vždy na prvním místě a k práci se stavíte čelem,  pak budeme velmi rádi, když s námi budete spolupracovat.

Co nabízíme?

Máme skvělý kolektiv, vzájemně si pomůžeme v těžkých chvílích, sdílíme zkušenosti a odborné informace.  Fluktuace kolegů je u nás minimální a díky skvělým nástrojům (online srovnávač pojištění, metodická podpora hypoték, srovnávač sazeb, online sjednání pojištění, ekonomické a investiční analýzy jednotlivých investičních nástrojů, finanční plán, strategie prodeje atd.), které máme k dispozici, můžeme klientům zajistit profesionální služby v oblasti finančního poradenství s využitím únosného úsilí, tak aby obě strany byly spokojené.

Dokážeme klienta zabezpečit v jakékoli jeho životní etapě, chránit vždy jeho zájmy a přitom kvalitně zajistit příjem pro nás a naší rodinu. Dobrý obchod je ten, kdy jsou obě zúčastněné strany spokojené - u nás můžete odvádět skvělou práci profesionála a přitom nezanedbávat svou rodinu.

Pokud vás naše nabídka zaujala, pak se na nás neváhejte obrátit pro více informací. Těšíme se na spolupráci.

Chcete se stát členem našeho týmu? Napište nám

Chcete více informací?

Naši partneři