O nás


Stavíme na těch nejlepších z oboru

Chytrý člověk ví, kdy si má nechat poradit. A protože svět financí je složitý a vyžaduje neustálou pozornost, vyplatí se nechat starosti o majetek na odbornících, pro které je finanční trh denním chlebem.

A proto jsme založili společnost ADALA s.r.o. jejímž cílem je spravovat majetek, chránit ho před inflací a třetími osobami, ale také se postarat, aby zaručoval pravidelný výnos. V našem týmu proto nechybí specialisté na finanční poradenství, specialisté na daňovou problematiku a také právníci.

Protože víme, že víc hlav víc ví. Na náš tým odborníků se můžete spolehnout a kdykoliv obrátit s žádostí o jakoukoliv radu.

Náš tým:

Michaela Studnička Skálová, DiS.

Jednatelka

Olga Jeníková

Severočeský kraj

Iveta Švadlenková

Liberecká kraj

Petra Kuchtová

Jihočeský kraj

Ing. Marek Riedl

Karlovarský kraj

Petra Kačeříková

Komunikace s klienty

Martina Axlerová

Manager Back Office

Kristýna Krýdová

Back Office Liberec

Tereza Krýdová

Back Office Praha

SAB servis

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost Adala s.r.o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

pojištění registrovaní podle zákona č. 170/2018 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele pojištění,

investic podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,

doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 427/2011 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele doplňkového penzijního spoření

spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,

společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs , kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

Chcete více informací?

Naši partneři