O nás


Stavíme na těch nejlepších z oboru

Chytrý člověk ví, kdy si má nechat poradit. A protože svět financí je složitý a vyžaduje neustálou pozornost, vyplatí se nechat starosti o majetek na odbornících, pro které je finanční trh denním chlebem.

A proto jsme založili společnost ADALA s.r.o. jejímž cílem je spravovat majetek, chránit ho před inflací a třetími osobami, ale také se postarat, aby zaručoval pravidelný výnos. V našem týmu proto nechybí specialisté na finanční poradenství, specialisté na daňovou problematiku a také právníci.

Protože víme, že víc hlav víc ví. Na náš tým odborníků se můžete spolehnout a kdykoliv obrátit s žádostí o jakoukoliv radu.

Náš tým:

Michaela Studnička Skálová, DiS.

Jednatelka

Ing. Eva Kočí

Liberecký kraj

Iveta Švadlenková

Liberecká kraj

Petra Kuchtová

Jihočeský kraj

Ing. Marek Riedl

Karlovarský kraj

Olga Jeníková

Severočeský kraj

Martina Axlerová

Back Office Praha

Petra Kačeříková

Specialista na komodity

Lucie Jarolímová

Back Office Liberec

David Nekola PFP

Praha

Jaroslava Nekolová

Středočeský kraj

SAB servis

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost Adala s.r.o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

pojištění registrovaní podle zákona č. 170/2018 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele pojištění,

investic podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,

doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 427/2011 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele doplňkového penzijního spoření

spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,

společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs , kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

Chcete více informací?

Naši partneři